Bülent Zerey DHMİ Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanı Olarak Atandı

Bülent Zerey DHMİ Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanı Olarak Atandı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'na bağlı Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğü'nde önemli değişiklikler yaşandı.

DHMİ'nin çeşitli birimlerinde yapılan atamalarla birlikte havalimanı başmüdürü ve müdürlerinin yanı sıra bazı daire başkanlarının da değiştiği öğrenildi.

Ankara Esenboğa Havalimanı başmüdürü Hamza Demir, artık DHMİ Genel Müdürlük Destek Hizmetleri Başkanı olarak görev yapacak. Demir'den boşalan Esenboğa Havalimanı Başmüdürlüğü pozisyonuna ise Ebubekir Özcan atandı. DHMİ İnsan Kaynakları Başkanı Çiğdem Güvenç görevden alınırken, onun yerine Bursa Yenişehir Havalimanı Müdürü Bülent Zerey getirildi.

Kayseri Havalimanı müdürü Fatih Türkoğlu'nun yerine Kars Harakani Havalimanı Müdürü Enver Selim Akata atanırken, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda Başmüdür Yardımcısı olarak görev yapan Levent Ersoy'un DHMİ Pazarlama Daire Başkanı olarak atanması da dikkat çekti. Ayrıca, Kamu Özel İş (KÖİ) Birliği Başkanlığı görevinde vekaleten bulunan Murat Başaran'ın asaleten atandığı duyuruldu.

DHMİ Eğitim Daire Başkanlığı'na ise Hasan Yıkman'ın atanmasıyla birlikte, kurumdaki değişimlerin yaygın olduğu görüldü.

 

©AirportHaber.com

Yorum Yaz

Habere Yorum Yazabilirsiniz